In Waelhoven komt alles samen: rust, ruimte, natuur en duurzaam wonen. Deze nieuwe wijk in de groene omgeving van Waelpolder biedt een unieke woonbeleving met autoluwe hoven, veel biodiversiteit en stijlvolle architectuur.
De verkoop van de tweede fase van Waelhoven is gestart en bestaat uit 17 duurzame woningen, waaronder:
- 4 vrijstaande villa’s, waarvan 2 specials met rieten kap | De woningen hebben een woonoppervlakte van 194 m2 en beschikken over 5 of 6 slaapkamers en 2 privé parkeerplaatsen op eigen terrein.
- 10 twee-onder-een-kapwoningen XXL | De woningen hebben een woonoppervlakte variërend vanaf 172 m2 en beschikken over 3 slaapkamers, verschillende kapvormen en 2 privé parkeerplaatsen op eigen terrein.
- 3 drie-onder-een-kapwoningen | De woningen hebben een woonoppervlakte variërend vanaf 144 m2 een beukmaat van maar liefst 6 meter en beschikken over 3 slaapkamers. De drie-onder-een-kapwoningen zijn in fase 2 completer gemaakt. Zo zijn de woningen voorzien van een vergrote badkamer, een tweede toilet in de badkamer en wasmachine-aansluiting en mechanische ventilatie op de tweede verdieping.
Op dit moment zijn er nog diverse bouwnummers beschikbaar! Bezoek www.waelhoven.nl en neem snel contact op met het verkoopteam voor een vrijblijvend gesprek!
In Waelhoven fase 2 kunt u uw droomhuis naar wens samenstellen! Met de diverse ruwbouwopties creëert u extra ruimte, licht en leefcomfort. U kunt uw favoriete opties bekijken in de plattegronden, maar ook direct zien hoe deze keuzes eruitzien in de voor- en achtergevel van uw favoriete bouwnummer(s) met behulp van de configurator op de projectwebsite!
In Waelhoven fase 1 zijn ook nog een enkele bouwnummers beschikbaar! De bouw van fase 1 start al eind dit kwartaal. Nu kopen = gegarandeerde staart bouw.
Bekijk het volledige woningaanbod op de projectwebsite www.waelhoven.nl.







